Zaloguj się | Rejestracja

Pokoloruj swój świat w Mierzynie - zdjęcia

wtorek, 26 kwietnia 2022 r., godz. 15:25  |  Wersja do druku

W niedzielę, 24 kwietnia na terenie rekreacyjnym Mierzynianka w Mierzynie odbył się finał projektu "Pokoloruj swój świat", realizowanego ze środków Fundacji Orlen w ramach programu "Moje miejsce na Ziemi".Podczas kolorowego pikniku światło dzienne ujrzały w całej swojej okazałości wszystkie namalowane w ramach projektu flagi, a było ich ponad 50 sztuk. Można było przejść prawdziwą aleją flag, na których widniały nierzadko prawdziwe arcydzieła. To efekt zmagań dzieci i dorosłych, którzy uczestniczyli w warsztatach we wszystkich placówkach GCKiB na terenie gminy.

Nie były to jedyne atrakcje tego dnia towarzyszące zabawie na świeżym powietrzu. Fani baniek mydlanych mogli do woli puszczać je korzystając z dostępnych akcesoriów. Tu również rodziły się niesamowite mydlane kształty, muśnięte promykiem słońca. Wiele dzieci skorzystało również z okazji i za sprawą farb oraz wytrwałych pań zmieniło na chwilę swoje oblicze, przeobrażając się w dinozaury, motyle i inne zwierzaki. Kolejka do malowania twarzy przeszła oczekiwania organizatorów i trwała od pierwszej do ostatniej minuty imprezy.

Frajdy, zarówno dzieciom jak i dorosłym, dostarczył też kolorowy proszek "Holi", którym można było obsypywać się nie bacząc na to, gdzie i na kim on wyląduje. Efektem były bajecznie kolorowe twarze, włosy i ubrania.

W mig rozeszła się także ponad setka kolorowych balonów, które wylądowały w rączkach najmłodszych uczestników zabawy. Podobnie jak słodycze i owoce, które znikały w zawrotnym tempie. Zabawę uświetnił dodatkowo pokaz tańca grupy tanecznej Rytmix.

"Szczególne podziękowania należą się naszym wolontariuszkom, Kasi i Amelii, które zawsze nas wspierają. Dziękuję wszystkim pozostałym osobom, bez których by się to nie udało. Dziękujmy także uczestnikom zabawy, których uśmiech był dla nas bezcenny" - dziękuje Edyta Sztylc z biblioteki w Mierzynie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Źródło: Edyta Sztylc, GCKiB w Dobrej
Fot. Izabela Dryjańska, Edyta Sztylc

Pokoloruj swój świat w Mierzynie - 24 kwietnia 2022 r.:

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama