Zaloguj się | Rejestracja

Pokoloruj swój świat w Mierzynie

piątek, 01 kwietnia 2022 r., godz. 12:08  |  Wersja do druku

Zapraszamy na kolorowy piknik do Mierzyna. W niedzielę, 24 kwietnia na terenie rekreacyjnym Mierzynianka odbędzie się festyn "Pokoloruj swój świat".Wiosna przywitana została w placówkach GCKiB wyjątkowo kolorowo. Wszystko za sprawą warsztatów plastycznych będących pierwszym krokiem do wielkiej imprezy pod hasłem "Pokoloruj swój świat", realizowanej ze środków Fundacji ORLEN w ramach programu "Moje miejsce na Ziemi".

Podczas warsztatów dzieci i dorośli przygotowywali kolorowe flagi, które są odzwierciedleniem ich miejsca na ziemi. W zajęciach wzięło udział kilkadziesiąt osób. Okazją do podziwiania wszystkich prac będzie instalacja w Alei Flag, która powstanie 24 kwietnia na terenie rekreacyjno-sportowym "Mierzynianka" w Mierzynie. Imprezie towarzyszyć będzie kolorowy piknik, na który zapraszamy wszystkich mieszkańców.

Najmłodsi uczestnicy imprezy mogą liczyć na malowanie twarzy, pokaz baniek mydlanych, eksplozję kolorów i kilka innych zabaw w plenerze. Podczas imprezy wybrana zostanie najbardziej kolorowa postać, niezależnie od wieku. Nagrody czekają. Warto zaszaleć z kolorami wybierając kreację. Dostępna będzie również wystawa pod hasłem "Drugie życie koszulki", która być może zainspiruje uczestników pikniku.

Zapraszamy 24 kwietnia o godz. 11:00 na teren rekreacyjny "Mierzynianka" w Mierzynie.

Źródło: GCKiB w Dobrej

Pokoloruj swój świat - plakat:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama