Zaloguj się | Rejestracja

VI Powiatowa Gala Wolontariatu i Aktywności Społecznej

poniedziałek, 28 marca 2022 r., godz. 18:49  |  Wersja do druku

W piątek, 25 marca w Policach odbyła się VI Powiatowa Gala Wolontariatu i Aktywności Społecznej. Podczas gali rozstrzygnięto konkurs "Razem Możemy Więcej. Edycja 2021".Organizowany przez Starostwo Powiatowe w Policach konkurs ma na celu promowanie różnorodnych form zaangażowania społecznego, w tym działalność organizacji pozarządowych, wolontariuszy, grup nieformalnych oraz instytucji i podmiotów prowadzących aktywność społeczną w powiecie polickim.

Tegoroczna edycja konkursu odnosiła się do działalności podejmowanej w latach 2020-2021 i obejmowała cztery kategorie:

I. Działania warte naśladowania
II. Osobowość roku
III. Działalność instytucji i placówek publicznych oraz podmiotów prywatnych w zakresie aktywności społecznej
IV. Inicjatywy służące przeciwdziałaniu i łagodzeniu skutków epidemii.

Podczas gali doceniono działalność stowarzyszeń oraz klubów z terenu gminy Dobra.

Stowarzyszenie Carpe diem zajęło 1. miejsce w kategorii "Działania warte naśladowania" za projekt "Weekend Otwartych Ogrodów".

"Serdecznie dziękujemy członkom kapituły konkursu za docenienie naszego ubiegłorocznego projektu "Weekend Otwartych Ogrodów". Dziękujemy też naszym partnerom. To jest nasz wspólny sukces, ta nagroda należy się również Państwu. Projekt realizowany był dzięki grantowi finansowemu z budżetu Gminy Dobra oraz Fundusz Naturalnej Energii, którego organizatorem był Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz System S A, a partnerem Fundacja "Za górami, za lasami". A na Transgraniczny Weekend Otwartych Ogrodów zapraszamy już 21 i 22 maja br." - dziękowała Izabela Dryjańska ze Stowarzyszenia Carpe diem.

III miejsce w kategorii "Działania warte naśladowania" zajął Klub Motocyklowy Black Sprocket za działalność charytatywną. Z Aniołem w tej samej kategorii wróciły także przedstawicielki Koła Gospodyń Wiejskich w Wołczkowie.

Kapituła konkursu doceniła również Koło Gospodyń Wiejskich w Mierzynie w kategorii "Inicjatywy służące przeciwdziałaniu i łagodzeniu skutków epidemii".

Podczas uroczystości wręczono medale za "Postawę godną naśladowania". Medal otrzymał m.in. mieszkaniec gminy Dobra Daniel Henschel za obywatelskie zatrzymanie nietrzeźwego kierowcy.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym podczas gali.

Fot. Stowarzyszenie Carpe diem

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama