Zaloguj się | Rejestracja

V Powiatowa Gala Wolontariatu i Aktywności Społecznej

środa, 23 października 2019 r., godz. 15:36  |  Wersja do druku

Powiat Policki zaprasza do wzięcia udziału w konkursie "Razem Możemy Więcej. Edycja 2019" organizowanego w ramach V Powiatowej Gali Wolontariatu i Aktywności Społecznej. Konkurs ma na celu promowanie różnorodnych form zaangażowania społecznego, w tym działalność organizacji pozarządowych, wolontariuszy, grup nieformalnych oraz instytucji i podmiotów rozwijających aktywność społeczną.Tegoroczna edycja konkursu odbywać się będzie w następujących kategoriach:

I. Działanie warte naśladowania
II. Osobowość roku
III. Działalność placówek publicznych w zakresie aktywności społecznej


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i składanie zgłoszeń konkursowych, w terminie do 8 listopada 2019 r.

Zgłoszeń należy dokonać na specjalnym formularzu, przesyłając je pocztą lub dostarczając osobiście na adres:

Wydział Spraw Społecznych i Obywatelskich
Starostwo Powiatowe w Policach
ul. Tanowska 8, 72-010 Police

Szczegółowe informacje o konkursie udzielane są pod nr tel. 91 43 28 143 (kontakt z panią Haliną Michalak) lub w drodze korespondencji elektronicznej na adres: michalak©policki.pl.

Zobacz regulamin konkursu

Wyniki konkursu ogłoszone zostaną podczas V Powiatowej Gali Wolontariatu i Aktywności Społecznej, która odbędzie się 6 grudnia 2019 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach. Na uroczystości zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach konkursowych, zaprezentowane zostaną sylwetki wolontariuszy, wyróżnione zostaną organizacje pozarządowe.

Gala jest także okazją do wyróżnienia przez wójtów i burmistrzów gmin powiatu polickiego organizacji, osób czy instytucji działających na swoim terenie.

Zobacz artykuły powiązane:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama