Zaloguj się | Rejestracja

"Czyste Powietrze" - spotkanie online z mieszkańcami

czwartek, 09 grudnia 2021 r., godz. 11:53  |  Wersja do druku

Wójt Gminy Dobra zaprasza mieszkańców na spotkanie online w ramach programu "Czyste Powietrze". Podczas spotkania, które odbędzie się w czwartek, 16 grudnia w godz. 18:30 - 20:00, będzie można zapoznać się z założeniami programu, rodzajami przedsięwzięć, na które można uzyskać dofinansowanie, jak również sposobem składania wniosków o dofinansowanie oraz zasadami realizacji i rozliczania przedsięwzięć.Na spotkanie online można zapisać się telefonicznie pod numerem 91 311 23 06 lub za pośrednictwem maila wos@dobraszczecinska.pl, nie później niż do 15 grudnia 2021 r. do godz. 10:00. W przypadku dużej liczby chętnych osób gmina zastrzega możliwość zmiany formy spotkania.

Podczas spotkania wszyscy mieszkańcy zainteresowani skorzystaniem z programu "Czyste powietrze" będą mieli możliwość uzyskania niezbędnych informacji od pracowników urzędu prowadzących gminny punkt konsultacyjno-informacyjny programu "Czyste Powietrze". W trakcie spotkania przedstawione zostaną zakres i charakterystyka programu, grupy odbiorców, wysokość dofinansowania, informacje na temat składania wniosków o przyznanie dofinansowania, jak i wniosków o płatność. Przewidziano także możliwość zadawania pytań dotyczących programu.

"Czyste Powietrze" to kompleksowy program rządowy, którego celem jest poprawa jakości powietrza, zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne oraz poprawę efektywności energetycznej budynków. Program zakłada między innymi możliwość dofinansowania wymiany starych kotłów na paliwo stałe tzw. kopciuchów oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych. Skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami domów jednorodzinnych lub lokali mieszkalnych wydzielonych w budynku jednorodzinnym.

Źródło: UG Dobra

Zobacz artykuły powiązane:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama