Zaloguj się | Rejestracja

Modernizacja ul. Elżbiety w Mierzynie na finiszu

środa, 25 sierpnia 2021 r., godz. 07:48  |  Wersja do druku

Modernizacja ul. Elżbiety w Mierzynie jest już na ukończeniu. Lada chwila Gmina Dobra przystąpi do odbioru końcowego inwestycji. Nowa droga jest już przejezdna dla kierowców.Inwestycja obejmowała kompleksową modernizację ul. Elżbiety wraz z przebudową skrzyżowań z ulicami Welecką i Topolową. Przebudowano wszystkie zjazdy, wybudowano sieć wodociągową i kanalizację deszczową, przebudowano sieci gazową, teletechniczną i elektroenergetyczną, w tym linię oświetleniową. Wprowadzono też nową organizację ruchu.

Dokumentację techniczną wykonało konsorcjum firm: Usługi Projektowe i Nadzór Lucyna Kaczyńska oraz Pracownia Projektowa Katarzyna Przybysz. Wartość prac projektowych wyniosła 148 tys. zł.

Przetarg, który ogłoszono 20 października 2020 r., wygrała firma Szczecińskie Centrum Brukarskie Sp. z o.o., która zrealizowała inwestycję za kwotę 2,51 mln zł brutto. Prace budowlane ruszyły w marcu i zakończą się w sierpniu 2021 r.

Gmina Dobra otrzymała na przebudowę ulicy 1,25 mln złotych dofinansowania z Funduszu Dróg Samorządowych.

Źródło: UG Dobra

Wideo z przebudowy ul. Elżbiety w Mierzynie:


Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama