Zaloguj się | Rejestracja

Przebudowa ul. Elżbiety w Mierzynie

wtorek, 08 czerwca 2021 r., godz. 17:27  |  Wersja do druku

Kompleksowa przebudowa ul. Elżbiety w Mierzynie zmierza do końca. Na większej części ulicy budowlańcy położyli już kostkę brukową. Inwestycja zakłada nie tylko budowę nowej jezdni wraz z odwodnieniem i oświetleniem, ale także przebudowę chodników i zjazdów, usunięcie kolizji sieciowych, a także wprowadzenie nowej organizacji ruchu docelowego.Roboty budowlane obejmują modernizację ul. Elżbiety wraz z przebudową skrzyżowań z ul. Welecką i z ul. Topolową. Inwestycja uwzględnia również przebudowę wszystkich zjazdów, budowę sieci wodociągowej, kanalizacji deszczowej, przebudowę sieci elektroenergetycznej, w tym linii oświetleniowej oraz przebudowę sieci gazowej i teletechnicznej. Po wykonaniu prac wprowadzona zostanie nowa organizacja ruchu docelowego.

Dokumentację techniczną wykonało konsorcjum firm: Usługi Projektowe i Nadzór Lucyna Kaczyńska oraz Pracownia Projektowa Katarzyna Przybysz. Wartość prac projektowych wyniosła 148 tys. zł.

Przetarg, który ogłoszono 20 października 2020 r., wygrała firma Szczecińskie Centrum Brukarskie Sp. z o.o., która zrealizuje inwestycję za kwotę 2,51 mln zł brutto. Prace budowlane ruszyły w marcu i mają się zakończyć do 30 czerwca 2021 r.

Gmina Dobra otrzymała na przebudowę ulicy 1,25 mln złotych dofinansowania z Funduszu Dróg Samorządowych.

Źródło: UG Dobra

Przebudowa ul. Elżbiety w Mierzynie:


Zobacz artykuły powiązane:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama