Zaloguj się | Rejestracja

Konsultacje społeczne w Buku, Grzepnicy i Łęgach

poniedziałek, 14 czerwca 2021 r., godz. 06:53  |  Wersja do druku

Trwają konsultacje społeczne w sprawie sporządzenia projektu studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego dla obszaru gminy Dobra, w ramach projektu "Planowanie z mieszkańcami" (POWR.02.19.00-00-KP12/18). Głównym celem konsultacji jest możliwie szerokie poznanie opinii i preferencji mieszkańców gminy.W ramach konsultacji społecznych Urząd Gminy Dobra zorganizował spotkania z mieszkańcami w miejscowościach: Buk, Grzepnica i Łęgi. Odbędą się one w następujących terminach:

Buk - 16 czerwca 2021 r. godz. 17:00
Świetlica Środowiskowa, Buk 42, 72-003 Dobra

Grzepnica - 17 czerwca 2021 r. godz. 17:00
Świetlica Środowiskowa, Grzepnica 8c, 72-003 Dobra

Łęgi - 18 czerwca 2021 r. godz. 17:00
Świetlica Środowiskowa, Łęgi ul. Na Świdwie 5b, 72-003 Dobra

Spotkania poświęcone będą informowaniu mieszkańców o znaczeniu i wyjaśnieniu założeń studium w oparciu m.in. o posiadany bilans oraz pozyskaniu oczekiwań i potrzeb mieszkanek i mieszkańców w kontekście opracowania projektu. Spotkania będą miały na celu ukierunkowanie na włączenie mieszkańców na etapie powstawania założeń i koncepcji nowego studium, zapoznanie z zakresem opracowania, omówienie procedury planistycznej, przebiegu konsultacji społecznych, a także zebranie wniosków oraz poznanie problemów i potrzeb mieszkańców.

Spotkania prowadzone będą z uwzględnieniem wszelkich wymogów wynikających z aktualnych obostrzeń oraz ograniczeń sanitarnych.

Zapraszamy do czynnego udziału w konsultacjach.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama