Zaloguj się | Rejestracja

Trwa budowa ul. Przytulnej w Dobrej

wtorek, 19 stycznia 2021 r., godz. 18:09  |  Wersja do druku

Trwają prace przy budowie kolejnego odcinka ulicy Przytulnej w Dobrej. Inwestycję na zlecenie Gminy Dobra realizuje Przedsiębiorstwo Budowlane BIS ze Szczecina.Budową kolejnego odcinka ulicy Przytulnej w Dobrej zainteresowanych było 9 firm. Najtańszą ofertę złożyło Przedsiębiorstwo Budowlane BIS ze Szczecina, które zrealizuje inwestycję za 285 tysięcy złotych.

Jest to czwarty etap budowy ul. Przytulnej, która docelowo będzie modernizowana do skrzyżowania z ul. Krajobrazową. Nawierzchnia wykonywana jest z kostki betonowej.

Prace rozpoczęły się na przełomie listopada i grudnia. Wykonano już m.in. korytowanie drogi i ułożono część krawężników. Prace budowlane mają się zakończyć do 30 czerwca tego roku.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 1

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama