Zaloguj się | Rejestracja

Budowa ul. Przytulnej w Dobrej

czwartek, 22 października 2020 r., godz. 04:37  |  Wersja do druku

W poniedziałek w Urzędzie Gminy Dobra otwarto oferty w przetargu na budowę kolejnego odcinka ulicy Przytulnej w Dobrej. Realizacją inwestycji zainteresowanych jest 9 firm.Otwarto oferty w przetargu na budowę kolejnego odcinka ulicy Przytulnej w Dobrej. Realizacją inwestycji zainteresowanych jest 9 firm.

Najtańsza oferta opiewa na kwotę 285 tys. zł, a najdroższa na 393 tys. zł. Prawie wszystkie złożone oferty mieszczą się w kwocie, którą na inwestycję przeznaczył Urząd Gminy Dobra.

Jest to czwarty etap budowy ul. Przytulnej, która docelowo będzie modernizowana do skrzyżowania z ul. Krajobrazową. Nawierzchnia wykonywana jest z kostki betonowej.

Po rozstrzygnięciu przetargu i wybraniu wykonawcy będzie można rozpocząć prace budowlane.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama