Zaloguj się | Rejestracja

Budowa ulicy Plenerowej w Dobrej

poniedziałek, 11 stycznia 2021 r., godz. 15:30  |  Wersja do druku

Trwają prace przy budowie ulicy Plenerowej w Dobrej. Inwestycja zakłada wykonanie nowej nawierzchni wraz z elementami kanalizacji deszczowej.Inwestycja realizowana jest w ramach zadania "Budowa dróg gminnych na osiedlu w Dobrej, ul. Plenerowa, Projektowa, Porcelanowa, Poetycka". W lipcu 2019 roku odebrano prace polegające na budowie ulic Projektowej i Porcelanowej. Wykonano nowe ciągi pieszo-jezdne, odwodnienie, wybudowano też zjazdy i dojścia do posesji.

W maju 2020 r. rozstrzygnięto przetarg na budowę ul. Plenerowej w Dobrej. Realizacją inwestycji zajęła się firma LIK-BUD z Polic za kwotę 528 tys. złotych.

W ramach zadania powstaną nowe ciągi pieszo-jezdne z kostki betonowej, w części ułożonej w przepuszczalny ażur, odwodnienie jezdni z elementami kanalizacji deszczowej, zjazdy do posesji.

Prace budowlane mają się zakończyć w lutym 2021 roku.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama