Zaloguj się | Rejestracja

Zakończono termomodernizację szkoły w Rzędzinach

czwartek, 10 grudnia 2020 r., godz. 14:57  |  Wersja do druku

Zakończyły się prace przy termomodernizacji i rozbudowie szatni w szkole podstawowej w Rzędzinach. Gmina Dobra otrzymała dofinansowanie na tę inwestycję z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 w wysokości 437.329 złotych.W ramach inwestycji pn. "Termomodernizacja budynku wraz z rozbudową szatni w PSP w Rzędziny" wykonano ocieplenie ścian budynku wraz z nową elewacją, rozbudowano szatnię dla uczniów, wymieniono drzwi zewnętrzne, wykonano podesty i utwardzono część terenu przy szkole. Od strony południowej zamontowano żaluzje zewnętrzne.

Wykonawcą była firma MULTIDOM z siedzibą w Szczecinie. Wartość inwestycji wyniosła 657.000 zł brutto. Aktualnie trwają odbiory wykonanych prac.

"Gmina Dobra otrzymała na to zadanie dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 w wysokości 437.329 złotych" - informuje Wójt Gminy Dobra Teresa Dera.

Źródło: UG Dobra

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama