Zaloguj się | Rejestracja

Termomodernizacja szkoły w Rzędzinach

piątek, 15 maja 2020 r., godz. 13:41  |  Wersja do druku

Rozpoczęły się prace przy termomodernizacji i rozbudowie szatni w szkole podstawowej w Rzędzinach. Gmina Dobra otrzymała dofinansowanie na tę inwestycję z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 w wysokości 437.329 złotych.W ramach inwestycji pn. "Termomodernizacja budynku wraz z rozbudową szatni w PSP w Rzędziny" wykonane zostaną: ocieplenie ścian budynku wraz z nową elewacją, rozbudowa szatni dla uczniów, naprawa dachu. Od strony południowej zamontowane zostaną żaluzje zewnętrzne.

Na początku kwietnia urzędnicy przekazali plac budowy wykonawcy - firmie MULTIDOM z siedzibą w Szczecinie. Wartość inwestycji wyniesie zgodnie z umową 675.000 zł brutto. Wykonawca powinien zakończyć realizację do 31 października 2020 r.

Gmina Dobra otrzymała dofinansowanie na inwestycję z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 w wysokości 437.329 złotych.

W kwietniu zakończył się też montaż zewnętrznych rolet okiennych w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu. Rolety zamontowano w pięciu salach lekcyjnych, w których naukę pobierają dzieci z oddziałów przedszkolnych, a także w świetlicy szkolnej. Łączny koszt inwestycji wyniósł 79.846 zł brutto.

Źródło: UG Dobra

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama