Zaloguj się | Rejestracja

Przedszkola w Mierzynie: ważna informacja!

czwartek, 19 listopada 2020 r., godz. 10:12  |  Wersja do druku

W związku z trudną sytuacją kadrową w nowym Przedszkolu Publicznym Nr 1 w Mierzynie, związaną z epidemią koronawirusa, placówka przedłużyła zawieszenie zajęć do 27 listopada. Lepsza sytuacja jest w Przedszkolu Publicznym Nr 2 przy ul. Weleckiej, gdzie stacjonarne zajęcia zostaną wznowione od poniedziałku, 23 listopada.Decyzję o zamknięciu przedszkoli w Mierzynie od 9 listopada podjęto ze względu na bezpieczeństwo dzieci i personelu. Placówki miały wznowić działalność od 23 listopada.

"W związku z trudną sytuacją kadrową w Przedszkolu Publicznym Nr 1 przy ul. Kolorowej 25 w Mierzynie, związaną z pandemią Covid-19, wystąpiłam do Urzędu Gminy Dobra (organu prowadzącego Zespół Przedszkoli w Mierzynie) oraz do Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Policach o wyrażenie zgody na zawieszenie zajęć dla wszystkich oddziałów przedszkolnych w okresie od dnia 23 listopada 2020 r. do dnia 27 listopada 2020 r. Mam nadzieję, że ta tygodniowa przerwa pozwoli wszystkim na powrót do zdrowia i normalnego funkcjonowania" - poinformowała dzisiaj Dyrektor Zespołu Przedszkoli w Mierzynie Beata Kropidłowska.

Sytuacja kadrowa w Przedszkolu Publicznym Nr 2 przy ul. Weleckiej 30 w Mierzynie jest lepsza i tam stacjonarne zajęcia zostaną wznowione zgodnie z planem od poniedziałku, 23 listopada.

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama