Zaloguj się | Rejestracja

Festyn na pożegnanie wakacji w Bezrzeczu

poniedziałek, 21 września 2020 r., godz. 10:57  |  Wersja do druku

W sobotę, 19 września w Bezrzeczu odbył się festyn rodzinny na pożegnanie wakacji. Były gry, konkursy, dużo dobrej zabawy i niespodzianek. Uczestnicy festynu podjęli też wyzwanie #GaszynChallenge dla Bruna.Festyn rozpoczął się po godzinie 15. Prawie od razu ruszyły konkursy z nagrodami. Organizatorzy zadbali o najmłodszych uczestników imprezy. Było mnóstwo fantastycznej zabawy.

Przygotowano kącik kulinarny, w którym mozna było spróbować m.in. pysznego leczo i słodkich domowych ciast. Na dzieci i rodziców czekało też ognisko z kiełbaskami oraz pyszne pajdy chleba ze smalcem i ogórkiem.

Uczestnicy festynu podjęli też wyzwanie #GaszynChallenge dla Bruna. Zbierano pieniądze na na 9-miesięczny pobyt Bruna w USA, gdzie chłopiec przejdzie 3 zabiegi i rehabilitację. Konieczne będzie m.in. wynajęcie mieszkania i samochodu.

Brunowi można pomóc wpłacając datki za pośrednictwem serwisu Pomagam.pl - link do zbiórki. Można też wpłacać datki na konto Caritasu - 21 1020 4795 0000 9302 0004 5757 wpisując w tytule: Dla Bruna.

"Dziękujemy wszystkim uczestnikom fastynu" - mówią organizatorzy i zapraszają na kolejne festyny.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - kliknij tutaj.

Celem festynu była integracja mieszkańców oraz dobra zabawa w gronie sąsiadów. Impreza realizowana była w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra. Organizatorami zabawy byli: LZS Bezrzecze i Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze".

#GaszynChallenge dla Bruna:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama