WiadomośćFestyn na pożegnanie wakacji w Bezrzeczu
(Kategoria: Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
poniedziałek, 21 września 2020 r., godz. 10:57

Festyn na pożegnanie wakacji w Bezrzeczu
W sobotę, 19 września w Bezrzeczu odbył się festyn rodzinny na pożegnanie wakacji. Były gry, konkursy, dużo dobrej zabawy i niespodzianek. Uczestnicy festynu podjęli też wyzwanie #GaszynChallenge dla Bruna.Festyn rozpoczął się po godzinie 15. Prawie od razu ruszyły konkursy z nagrodami. Organizatorzy zadbali o najmłodszych uczestników imprezy. Było mnóstwo fantastycznej zabawy.

Przygotowano kącik kulinarny, w którym mozna było spróbować m.in. pysznego leczo i słodkich domowych ciast. Na dzieci i rodziców czekało też ognisko z kiełbaskami oraz pyszne pajdy chleba ze smalcem i ogórkiem.

Uczestnicy festynu podjęli też wyzwanie #GaszynChallenge dla Bruna. Zbierano pieniądze na na 9-miesięczny pobyt Bruna w USA, gdzie chłopiec przejdzie 3 zabiegi i rehabilitację. Konieczne będzie m.in. wynajęcie mieszkania i samochodu.

Brunowi można pomóc wpłacając datki za pośrednictwem serwisu Pomagam.pl - link do zbiórki. Można też wpłacać datki na konto Caritasu - 21 1020 4795 0000 9302 0004 5757 wpisując w tytule: Dla Bruna.

"Dziękujemy wszystkim uczestnikom fastynu" - mówią organizatorzy i zapraszają na kolejne festyny.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - kliknij tutaj.

Celem festynu była integracja mieszkańców oraz dobra zabawa w gronie sąsiadów. Impreza realizowana była w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra. Organizatorami zabawy byli: LZS Bezrzecze i Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze".

#GaszynChallenge dla Bruna:
Źródło: Gmina Dobra 24 - Portal Mieszkańców > Dobra Szczecińska
( http://gminadobra24.pl/news.php?extend.6963 )