Zaloguj się | Rejestracja

Treningi fitness i jogi online - 65.000 wyświetleń

środa, 24 czerwca 2020 r., godz. 07:58  |  Wersja do druku

Zapraszamy na ostatni przed wakacjami trening fitness dla mieszkańców gminy Dobra. Treningi online zainicjowała Wójt Gminy Dobra Teresa Dera, dzięki której wznowiono ćwiczenia dla mieszkańców zawieszone na czas epidemii. Zajęcia emitowane od 30 kwietnia za pośrednictwem serwisu YouTube i mediów społecznościowych, prowadzone przez trenerki Wiolettę i Malwinę, wyświetlono już 65 tysięcy razy.Przed wprowadzeniem stanu epidemii w gminie Dobra prowadzone były bezpłatne zajęcia fitness i jogi dla mieszkańców w wieku 50+ lat. Zajęcia, które realizowały trenerki Malwina Biedzińska i Wioletta Konieczyńska, cieszyły się dużą popularnością wśród mieszkańców.

Niestety w związku z zagrożeniem koronawirusem zajęcia trzeba było przerwać. W kwietniu Wójt Gminy Dobra Teresa Dera postanowiła wznowić treningi przy użyciu serwisu YouTube i mediów społecznościowych.

Dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki o godz. 18:00 emitowano nagrywane wcześniej zajęcia jogi i fitness. Realizacją zajęła się TV News - Telewizja Lokalna Gminy Dobra. Łącznie od 30 kwietnia 2020 r., kiedy miała miejsce premiera 1. odcinka, treningi wyświetlono łącznie 65 tysięcy razy.


Reklama:Ćwiczenia online można oglądać na profilach Gminy Dobra i TV News na Facebooku oraz kanale Gminy Dobra w serwisie YouTube - tutaj wszystkie odcinki.

"Z treningów mogą korzystać wszyscy mieszkańcy naszej gminy. To bezpieczne i zdrowe ćwiczenia online" - zachęca do oglądania i wspólnych ćwiczeń wójt Teresa Dera.

Zajęcia fitness z Malwiną - odc. 8:


Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama