Zaloguj się | Rejestracja

Zajęcia fitness i jogi online dla mieszkańców

poniedziałek, 27 kwietnia 2020 r., godz. 19:07  |  Wersja do druku

Wójt Gminy Dobra Teresa Dera postanowiła wznowić zajęcia fitness i jogi dla mieszkańców w wieku 50+ lat, które były prowadzone przed wprowadzeniem stanu epidemii. Zajęcia będą nagrywane i emitowane za pośrednictwem serwisu YouTube i mediów społecznościowych. Prowadzić je będą te same trenerki, które realizowały wcześniej zajęcia w gminie Dobra. Wójt zachęca wszystkim mieszkańców, bez względu na wiek, do udziału w bezpiecznych i zdrowych ćwiczeniach online.Przed wprowadzeniem stanu epidemii w gminie Dobra prowadzone były bezpłatne zajęcia fitness i jogi dla mieszkańców w wieku 50+ lat. Zajęcia, które realizowały trenerki Malwina Biedzińska i Wioletta Konieczyńska, cieszyły się dużą popularnością wśród mieszkańców.

Niestety w związku z zagrożeniem koronawirusem zajęcia trzeba było przerwać. Teraz Wójt Gminy Dobra Teresa Dera postanowiła wznowić treningi przy użyciu serwisu YouTube i mediów społecznościowych.

Dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki o godz. 18:00 emitowane będą nagrywane wcześniej zajęcia jogi i fitness. Realizacją zajęła się TV News - Telewizja Lokalna Gminy Dobra.

"Podczas zajęć będę starała się wykorzystywać przedmioty, które każdy z nas ma w domu" - mówi trenerka Malwina Biedzińska.

Treningi będzie można oglądać na profilach Gminy Dobra i TV News na Facebooku oraz kanale Gminy Dobra w serwisie YouTube - tutaj link.

"Z treningów mogą korzystać wszyscy mieszkańcy naszej gminy. To bezpieczne i zdrowe ćwiczenia online" - zachęca wójt Teresa Dera.

Zajęcia fitness i jogi online dla mieszkańców - zapowiedź:


Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama