Zaloguj się | Rejestracja

Extreme Wolf - bieg na gołą klatę w Grzepnicy

wtorek, 28 stycznia 2020 r., godz. 16:33  |  Wersja do druku

W sobotę, 1 lutego w Grzepnicy startuje trzecia edycja Extreme Wolf. Tym razem w ekstremalnym biegu na gołą klatę weźmie udział aż 400 zawodników. Zmierzą się oni z własnymi słabościami i zimową aurą m.in. pokonując po drodze leśne jezioro.Impreza Extreme Wolf ma za zadanie promowanie unikatowych miejsc na Pomorzu Zachodnim, w ekstremalnym stanie fizycznym. Niewątpliwie jednym z takich miejsc jest Rezerwat Świdwie, leżący w obrębie gminy Dobra. Patronem pierwszej edycji biegu był wilk, a drugiej - bielik. Tym razem bohaterem imprezy będzie jeleń.

"Zapraszamy wszystkich zawodników, wraz z naszymi przyjaciółmi Wójt Gminy Dobra Teresą Derą oraz Marszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego Olgierdem Geblewiczem" - poleca Daniel Krępa z ExtremE Wolf.

W trzeciej edycji ekstremalnego biegu na gołą klatę weźmie udział ok. 400 zawodników. Zmierzą się oni z własnymi słabościami i zimową aurą m.in. pokonując po drodze leśne jezioro. Zapisy do biegu już są zamknięte.

Bieg odbędzie się na dystansach 6 i 12 km. Trasa oznaczona przez organizatora będzie przebiegała po duktach i ścieżkach leśnych. Start i meta będą znajdowały się na polanie obok świetlicy w Grzepnicy. Biuro zawodów będzie otwarte od godz. 9:00. O godz. 10:50 zaplanowano rozgrzewkę, a o 11:00 rozpocznie się bieg.

"W biegu liczy się przede wszystkim przetrwanie i poznanie własnych ograniczeń" - informują organizatorzy.

Regulamin biegu

Po biegu na uczestników będą czekały kiełbaski i gorące napoje. Dla dzieci, które będą kibicować rodzicom, przygotowane zostaną dodatkowe atrakcje: gry i zabawy.

Organizatorami imprezy są Klub Sportowy "ExtremE Wolf" oraz Gmina Dobra.

"Trudno jest wymienić i opisać wszystkich partnerów i sponsorów biegu, których z roku na rok przybywa. Cieszymy się, że jesteśmy godnym zaufania partnerem i możemy wspólnie dla Was przygotować i poprowadzić tak wspaniałą imprezę" - mówi Daniel Krępa.

Bieg Extreme Wolf wspierają: Pomorze Zachodnie, Radio ESKA Szczecin 96,9, Peugeot Drewnikowski, Tenzi, Masar Wędliny z Akademii, DGS, Paneldoor s.c., Human Waste Zone, PUCCINI, Atak Logistik, At-Work Sp. z o.o., Unimedika - Klinika Osteopatii, Fizjoline Centrum Medyczne - Rehabilitacji i Treningu Personalnego, Marka.plus, Kudra i Spółka, Statek m/s Ładoga, Next Reklama, Etcetera Reklama Szczecin, Grupa Reklamowa Zapol, Puchary, Trofea, Statuetki, Medale www.trofea.pl, SEVMY, Villa Rubin.

W piątek, 31 stycznia w godz. 17-20 na statku Ładoga przy ulicy Zbożowej (Bulwary) w Szczecinie zaplanowano wydawanie pakietów.

Poniżej prezentujemy relację wideo i zdjęcia z ubiegłorocznej edycji biegu.

Polecamy i gorąco zapraszamy!

Extreme Wolf - bieg na gołą klatę w Grzepnicy (kliknij i powiększ):

Zimowy bieg na gołą klatę w Grzepnicy - 19.01.2019 r.:


Zimowy bieg na gołą klatę w Grzepnicy - 19.01.2019 r.:
Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama