Zaloguj się | Rejestracja

Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego - relacja

niedziela, 26 stycznia 2020 r., godz. 12:42  |  Wersja do druku

W czwartek, 23 stycznia w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie odbył się finał Młodzieżowego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Dobra. Do walki stanęli uczniowie szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Była to już 7 edycja tego turnieju.Finał Młodzieżowego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Dobra odbył się w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie. Zawody rozpoczęły się o godzinie 10:00. Zacięta, sportowa rywalizacja trwała do godz. 12:30.

Poniżej prezentujemy wyniki turnieju:

Dziewczęta:
I miejsce - Aniela Wysługocka
II miejsce - Aleksandra Krasa
III miejsce - Jola Olszewska
IV miejsce - Julia Ankudowicz

Chłopcy:
I miejsce - Kacper Krywald
II miejsce - Michał Cydzik
III miejsce - Kacper Knitter
IV miejsce - Patryk Stencel

Uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe nagrody, a najlepsi tenisiści puchary, które wręczali Dyrektor PSP w Mierzynie Iwona Kacperska-Kufel, Przewodniczący GZ LZS w Dobrej Andrzej Grochowski i Wicewójt Gminy Dobra Rafał Zahorski.

Organizatorami zawodów byli Wójt Gminy Dobra oraz Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Dobrej. Zawody poprowadził Jerzy Trędowicz.

Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego - 23 stycznia 2020 r.:


Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego - 23 stycznia 2020 r.:Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama