Zaloguj się | Rejestracja

Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego - wideo i zdjęcia

piątek, 11 stycznia 2019 r., godz. 10:50  |  Wersja do druku

W czwartek, 10 stycznia w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie odbył się finał Młodzieżowego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Dobra. Do walki stanęli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum z terenu naszej gminy. Była to już szósta edycja tego turnieju.Eliminacje rozpoczęły się o godzinie 10:00. Zawodników przywitała Wójt Gminy Dobra Teresa Dera, dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie Ewa Markiewicz oraz Andrzej Grochowski, przewodniczący Gminnego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Dobrej.

Po zaciętej rywalizacji w ćwierćfinałach i półfinałach mogliśmy obserwować najbardziej emocjonujące pojedynki o miejsca na podium.

W kategorii szkół podstawowych wśród dziewcząt pierwsze miejsce zdobyła Anna Szczepańska (PSP Dołuje). Drugie miejsce zajęła Aleksandra Jakubowska (PSP Bezrzecze), a na trzecim miejscu uplasowała się Aniela Wysługocka (PSP Dobra),

W kategorii szkół podstawowych wśród chłopców pierwsze miejsce zdobył Filip Byczak (PSP Mierzyn), który obronił swój tytuł z zeszłego roku. Drugie miejsce zajął Adrian Miedzianowski (PSP Mierzyn), natomiast na trzecim miejscu uplasował się Maksymilian Brzozowski.

W kategorii gimnazjalistów startowali uczniowie Gimnazjum Publicznego w Dołujach. Poniżej prezentujemy wyniki starszej grupy wiekowej:

Dziewczęta:
I miejsce - Ola Jaroszewicz
II miejsce - Marta Szczepańska
III miejsce - Roksana Radzikowska

Chłopcy:
I miejsce - Nicolas Danielak
II miejsce - Kamil Golec
III miejsce - Mateusz Porosiński

Uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale i nagrody.

Organizatorami zawodów byli Wójt Gminy Dobra oraz Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Dobrej. Zawody poprowadził Jerzy Trędowicz.

Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego:


Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego - 10 stycznia 2019 r.:Zobacz artykuły powiązane:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg

britishschool

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama