Zaloguj się | Rejestracja

Odblaski dla dzieci ze szkoły w Rzędzinach

piątek, 06 grudnia 2019 r., godz. 12:04  |  Wersja do druku

W Mikołajki przed szkołą podstawową w Rzędzinach zorganizowano akcję rozdawania odblasków. Radny Powiatu Polickiego Jacek Fabisiak wraz z Komendantem Straży Gminnej w Dobrej Andrzejem Budzyńskim wręczali uczniom odblaskowe zawieszki, dzięki którym dzieci będą lepiej widoczne na chodniku i drodze.Inicjatorem akcji mającej na celu poprawę bezpieczeństwa dzieci był Radny Powiatu Polickiego Jacek Fabisiak.

"Mikołajki to była świetna okazja do przeprowadzenia takiej akcji. Najważniejsze dla mnie jest bezpieczeństwo dzieci, szczególnie w małych miejscowościach, które mają mniejsze szanse na wsparcie. Przy okazji wręczania odblasków mówiliśmy uczniom, jak ważne jest to, żeby być widocznym na drodze" - mówi Jacek Fabisiak.

Radny razem z Komendantem Straży Gminnej w Dobrej Andrzejem Budzyńskim rozdali łącznie ok. 100 zawieszek na kurtki i tornisty. Dzieci bardzo chętnie brały modne odblaski.

"Mam prośbę do rodziców. Pilnujmy, aby dzieci codziennie nosiły odblaski. To bardzo ważne, a dzięki temu będą lepiej widoczne. Od nas rodziców zależy ich bezpieczeństwo. Chciałbym też podziękować Pani dyrektor szkoły w Rzędzinach i rodzicom za ciepłe przyjęcie i miłe słowa" - podsumował akcję radny powiatu polickiego.

Odblaski dla dzieci ze szkoły podstawowej w Rzędzinach:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama