WiadomośćOdblaski dla dzieci ze szkoły w Rzędzinach
(Kategoria: Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
piątek, 06 grudnia 2019 r., godz. 12:04

Odblaski dla dzieci ze szkoły podstawowej
w Rzędzinach
W Mikołajki przed szkołą podstawową w Rzędzinach zorganizowano akcję rozdawania odblasków. Radny Powiatu Polickiego Jacek Fabisiak wraz z Komendantem Straży Gminnej w Dobrej Andrzejem Budzyńskim wręczali uczniom odblaskowe zawieszki, dzięki którym dzieci będą lepiej widoczne na chodniku i drodze.Inicjatorem akcji mającej na celu poprawę bezpieczeństwa dzieci był Radny Powiatu Polickiego Jacek Fabisiak.

"Mikołajki to była świetna okazja do przeprowadzenia takiej akcji. Najważniejsze dla mnie jest bezpieczeństwo dzieci, szczególnie w małych miejscowościach, które mają mniejsze szanse na wsparcie. Przy okazji wręczania odblasków mówiliśmy uczniom, jak ważne jest to, żeby być widocznym na drodze" - mówi Jacek Fabisiak.

Radny razem z Komendantem Straży Gminnej w Dobrej Andrzejem Budzyńskim rozdali łącznie ok. 100 zawieszek na kurtki i tornisty. Dzieci bardzo chętnie brały modne odblaski.

"Mam prośbę do rodziców. Pilnujmy, aby dzieci codziennie nosiły odblaski. To bardzo ważne, a dzięki temu będą lepiej widoczne. Od nas rodziców zależy ich bezpieczeństwo. Chciałbym też podziękować Pani dyrektor szkoły w Rzędzinach i rodzicom za ciepłe przyjęcie i miłe słowa" - podsumował akcję radny powiatu polickiego.

Odblaski dla dzieci ze szkoły podstawowej w Rzędzinach:
Źródło: Gmina Dobra 24 - Portal Mieszkańców > Dobra Szczecińska
( http://gminadobra24.pl/news.php?extend.6248 )