Zaloguj się | Rejestracja

Zimowy bieg na gołą klatę w Grzepnicy - III edycja

czwartek, 21 listopada 2019 r., godz. 18:19  |  Wersja do druku

Wystartowały zapisy na trzecią edycję biegu Extreme Wolf w Grzepnicy. Tym razem patronem imprezy, po wilku i bieliku, będzie kolejny mieszkaniec Rezerwatu Świdwie - jeleń. Zimowy bieg na gołą klatę odbędzie się 1 lutego 2020 roku.Impreza Extreme Wolf ma za zadanie promowanie unikatowych miejsc na Pomorzu Zachodnim, w ekstremalnym stanie fizycznym. Niewątpliwie jednym z takich miejsc jest Rezerwat Świdwie, leżący w obrębie gminy Dobra. Patronem pierwszej edycji biegu był wilk, a drugiej - bielik. Tym razem bohaterem imprezy będzie jeleń.

Wystartowały już zapisy na trzecią edycję zimowego biegu, który odbędzie się 1 lutego 2020 roku. Zapisało się już ponad 100 osób, a limit uczestników wynosi 250 osób. Zapisy prowadzone będą do 15 stycznia 2020 r.

Tutaj można się zapisać

Bieg odbędzie się na dystansach 6 i 12 km. Trasa będzie przebiegała po duktach i ścieżkach leśnych i będzie oznaczona przez organizatora. Start i meta będą znajdowały się na polanie obok świetlicy w Grzepnicy.

"W biegu liczy się przede wszystkim przetrwanie i poznanie własnych ograniczeń" - informują organizatorzy.

Regulamin biegu

Po biegu na uczestników będą czekały kiełbaski i gorące napoje. Dla dzieci, które będą kibicować rodzicom, przygotowane zostaną dodatkowe atrakcje: gry i zabawy.

Organizatorami imprezy są Klub Sportowy "ExtremE Wolf" oraz Gmina Dobra.

Poniżej prezentujemy relację wideo i zdjęcia z tegorocznej edycji biegu.

Zimowy bieg na gołą klatę w Grzepnicy - 19.01.2019 r.:


Zimowy bieg na gołą klatę w Grzepnicy - 19.01.2019 r.:
Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama