Zaloguj się | Rejestracja

Za nami IX Gminne Targi Pracy w Dobrej

poniedziałek, 21 października 2019 r., godz. 16:13  |  Wersja do druku

W poniedziałek, 21 października w Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotek w Dobrej odbyły się Gminne Targi Pracy "Wiele dróg kariery. Jeden początek". Podczas targów dostępni byli przedstawiciele firm z ofertami pracy oraz eksperci.Gminne Targi Pracy już po raz dziewiąty odbyły się w gminie Dobra. Oferta targów skierowana była do osób poszukujących pracy, w tym bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Policach. Celem targów było umożliwienie bezpośredniego kontaktu pracodawców z osobami poszukującymi zatrudnienia oraz promowanie aktywnej postawy na rynku pracy.

Uczestników i przedstawicieli firm powitali dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Policach Jan Sławczyński oraz Wójt Gminy Dobra Teresa Dera.

"Dzięki targom osoby poszukujące pracy będą mogły zapoznać się z ofertą lokalnych firm" - mówiła Teresa Dera.

Podczas targów dostępni byli nie tylko przedstawiciele firm z ofertami pracy, ale także eksperci Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Okręgowego Inspektoratu Pracy i Wojewódzkiego Urząd Pracy w Szczecinie. Można było zapoznać się też z ofertą edukacyjną i szkoleniową.

"Jesteśmy przekonani, że Targi Pracy to wyjątkowa okazja do pozyskania najlepszych kandydatów do pracy. Targi dają również możliwość promocji własnej firmy, wymiany doświadczeń z przedstawicielami innych firm oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych" - mówił Jan Sławczyński.

Organizatorami tegorocznych targów byli Wójt Gminy w Dobrej oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Policach.

IX Gminne Targi Pracy w Dobrej - 21 października 2019 r.:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama