WiadomośćZa nami IX Gminne Targi Pracy w Dobrej
(Kategoria: Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
poniedziałek, 21 października 2019 r., godz. 16:13

Za nami IX Gminne Targi Pracy w Dobrej
W poniedziałek, 21 października w Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotek w Dobrej odbyły się Gminne Targi Pracy "Wiele dróg kariery. Jeden początek". Podczas targów dostępni byli przedstawiciele firm z ofertami pracy oraz eksperci.Gminne Targi Pracy już po raz dziewiąty odbyły się w gminie Dobra. Oferta targów skierowana była do osób poszukujących pracy, w tym bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Policach. Celem targów było umożliwienie bezpośredniego kontaktu pracodawców z osobami poszukującymi zatrudnienia oraz promowanie aktywnej postawy na rynku pracy.

Uczestników i przedstawicieli firm powitali dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Policach Jan Sławczyński oraz Wójt Gminy Dobra Teresa Dera.

"Dzięki targom osoby poszukujące pracy będą mogły zapoznać się z ofertą lokalnych firm" - mówiła Teresa Dera.

Podczas targów dostępni byli nie tylko przedstawiciele firm z ofertami pracy, ale także eksperci Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Okręgowego Inspektoratu Pracy i Wojewódzkiego Urząd Pracy w Szczecinie. Można było zapoznać się też z ofertą edukacyjną i szkoleniową.

"Jesteśmy przekonani, że Targi Pracy to wyjątkowa okazja do pozyskania najlepszych kandydatów do pracy. Targi dają również możliwość promocji własnej firmy, wymiany doświadczeń z przedstawicielami innych firm oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych" - mówił Jan Sławczyński.

Organizatorami tegorocznych targów byli Wójt Gminy w Dobrej oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Policach.

IX Gminne Targi Pracy w Dobrej - 21 października 2019 r.:

Źródło: Gmina Dobra 24 - Portal Mieszkańców > Dobra Szczecińska
( http://gminadobra24.pl/news.php?extend.6079 )