Zaloguj się | Rejestracja

Rodzinny bieg na Jasnych Błoniach

piątek, 20 września 2019 r., godz. 13:03  |  Wersja do druku

Klub sportowy z Dobrej ExtremE Wolf, w ramach akcji Lokomotywy Uśmiechu wspierającej Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci, zaprasza w niedzielę, 22 września na rodzinny bieg wokół Jasnych Błoni. Atrakcje dla dzieci rozpoczną się o godz. 15, a bieg wystartuje o 16:00."Zapraszamy na rodzinny bieg wokół Jasnych Błoni w asyście prawdziwej lokomotywy mini expresu, która poprowadzi cały bieg" - poleca Daniel Krępa z klubu sportowego ExtremE Wolf.

Zabawy dla dzieci rozpoczną się o godz. 15 przy fontannie na Jasnych Błoniach w Szczecinie. O godz. 15:50 przewidziano rozgrzewkę, którą poprowadzi Monika Pyrek, trzykrotna medalistka mistrzostw świata oraz wicemistrzyni Europy z 2006 roku.

Bieg wokół Jasnych Błoni wystartuje o godz. 16:00. Sztafeta uśmiechu zostanie pożegnana godzinę później.

"Przygotowaliśmy wiele atrakcji i nagród dla pociech. Zapraszamy wszystkich! Nie zostawiajmy potrzebujących dzieci samym sobie, przyjdźmy pokażmy siłę, energię i wsparcie dla nich" - zaprasza na wydarzenie klub sportowy z Dobrej ExtremE Wolf.

Impreza odbywa się w ramach akcji Lokomotywy Uśmiechu wspierającej Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci.

Więcej informacji na stronach:
www.facebook.com/extremewolf
www.facebook.com/WybiegajmyDzieciomUsmiech

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama