Zaloguj się | Rejestracja

Teren rekreacyjny w Wołczkowie już otwarty

środa, 21 sierpnia 2019 r., godz. 09:08  |  Wersja do druku

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego wydał zgodę na użytkowanie nowego terenu rekreacyjnego przy ul. Lipowej w Wołczkowie. Mieszkańcy mogą już korzystać m.in. z placu zabaw, siłowni pod chmurką i boiska wielofunkcyjnego. Teren otwarty jest codziennie w godzinach od 9 do 21.



Prace przy budowie terenu rekreacyjnego w Wołczkowie rozpoczęły się w czerwcu 2018 roku i zakończyły po 12 miesiącach. Wartość inwestycji wyniosła 1,4 mln złotych. Wykonawcą inwestycji była szczecińska firma Global Sp. z o.o. Sp. k., a inwestorem Gmina Dobra.

Przy ulicy Lipowej powstało nowe boisko wielofunkcyjne, z którego mogą korzystać miłośnicy badmintona, koszykówki, siatkówki i tenisa ziemnego. Przygotowano również miejsce do gry w boule, siłownię pod chmurką oraz plac zabaw dla dzieci z różnymi urządzeniami. Powstało też miejsce, na którym będzie można organizować festyny oraz budynek z szatniami i toaletami. Wykonano ogrodzenie terenu oraz nowy chodnik przy ul. Lipowej.

"Serdecznie zapraszamy i życzymy miłej zabawy" - poleca Wójt Gminy Dobra Teresa Dera.

Teren rekreacyjny w Wołczkowie otwarty jest codziennie w godzinach od 9:00 do 21:00.

Teren rekreacyjny w Wołczkowie.:







Źródło: Urząd Gminy Dobra

Zobacz artykuły powiązane:



Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama