Zaloguj się | Rejestracja

Nowy teren rekreacyjny w Wołczkowie

środa, 20 marca 2019 r., godz. 19:05  |  Wersja do druku

Trwają prace przy budowie terenu rekreacyjnego przy ul. Lipowej w Wołczkowie. Dzięki inwestycji miejscowość wzbogaci się o nowy plac zabaw, siłownię pod chmurką i boisko wielofunkcyjne.Za nieco ponad 3 miesiące powinny zakończyć się prace przy budowie nowego terenu rekreacyjnego przy boisku w Wołczkowie. Niemal gotowy jest już budynek socjalno-magazynowy.

Wykonawca inwestycji, szczecińska firma Global Sp. z o.o. Sp. k., prowadzi ostatnie prace przy budowie boiska wielofunkcyjnego, z którego korzystać będą mogli miłośnicy badmintona, koszykówki, siatkówki i tenisa ziemnego. Wkrótce gotowe powinno być również miejsce do gry w boule, siłownia pod chmurką oraz plac zabaw dla dzieci. Powstanie też miejsce, na którym będzie można organizować festyny. Od niedawna gotowe jest już ogrodzenie terenu rekreacyjnego oraz nowy chodnik przy ul. Lipowej.

Prace przy budowie terenu rekreacyjnego w Wołczkowie rozpoczęły się w czerwcu 2018 roku i potrwają do 30 czerwca br. Latem z nowego terenu będą już mogły korzystać dzieci z Wołczkowa i okolic. Wartość inwestycji wynosi blisko 1,4 mln złotych.

Budowa terenu rekreacyjnego w Wołczkowie:Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama