Zaloguj się | Rejestracja

Festyn dla rodzin z Bezrzecza - zdjęcia

poniedziałek, 13 maja 2024 r., godz. 07:11  |  Wersja do druku

W niedzielę, 12 maja o godz. 12:00 na terenie rekreacyjnym w Bezrzeczu odbył się festyn charytatywny dla rodzin poszkodowanych w pożarze bliźniaka w Bezrzeczu. Organizatorami wydarzenia byli rodzina, przyjaciele, sąsiedzi, znajomi i ludzie dobrej woli.W sobotę, 4 maja o godz. 4 rano strażacy dostali wezwanie do pożaru budynku mieszkalnego w Bezrzeczu. Ogień pojawił się w bliźniaku przy ul. Parkowej. Domownikom nic się nie stało, stracili jednak swój dobytek. W akcji brali udział strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wołczkowie i Dobrej oraz JRG PSP nr 5 ze Szczecina.

Rodzina, przyjaciele, sąsiedzi, znajomi i ludzie dobrej woli zorganizowali pomoc dla pogorzelców. W niedzielę, 12 maja o godz. 12:00 na terenie rekreacyjnym w Bezrzeczu odbył się festyn charytatywny na rzecz poszkodowanych mieszkańców. Zbierane były środki na odbudowę domu.

Organizatorzy przygotowali animacje, występy artystyczne i pokazy ratownictwa medycznego. Byli też strażacy, pokaz iluzji i aut klasycznych, warsztaty plastyczne, ogrodnicze i florystyczne, zawody sportowe, kiermasz taniej książki, zabawa fantowa, przejażdżka TIR-em oraz mała gastronomia. Jednym z gości specjalnych był Radosław Janukiewicz, były bramkarz Pogoni Szczecin.

Mieszkańcy gminy po raz kolejny udowodnili, że razem można więcej. Podczas festynu zebrano łącznie 42.695 zł i 64 euro.

Zobaczcie zdjęcia z festynu w Bezrzeczu:
Galeria 1
Galeria 2

Poszkodowanym rodzinom można również pomóc wpłacając środki za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl:

https://zrzutka.pl/ee4fkn
https://zrzutka.pl/xh9uyx

Fot. GZ LZS w Dobrej, Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama