Zaloguj się | Rejestracja

Podziękowanie za wspólną pracę dla Gminy Dobra

wtorek, 30 kwietnia 2024 r., godz. 13:04  |  Wersja do druku

Dobiega końca ostatnia, czwarta kadencja Wójt Gminy Dobra Teresy Dery. W poniedziałek, 6 maja 2024 r. wieloletnia gospodarz naszej gminy wraz ze współpracownikami zapraszają mieszkańców na tort, kawę i herbatę, w ramach podziękowania za wspólną pracę na rzecz Gminy Dobra."Przez ostatnie 2 tygodnie mieszkańcy dzwonili do urzędu i chcieli podziękować Pani Wójt za 18 lat pracy na rzecz rozwoju naszej gminy. Niestety przez dużą ilość pracy brakowało czasu, żeby przyjąć wszystkie osoby" - wyjaśnia Sekretarz Gminy Dobra Rozalia Adamska.

Okazja do podziękowania za wspólną pracę dla Gminy Dobra pojawi się w poniedziałek, 6 maja. W godz. 12-15 przed urzędem rozstawiony zostanie namiot. Wójt Teresa Dera i jej współpracownicy zapraszają mieszkańców na tort, kawę i herbatę.

"Pani Wójt prosi również, żeby nie przynosić kwiatów. Jeśli ktoś w ten sposób chciałby podziękować za współpracę, to w namiocie dostępna będzie puszka, do której można wrzucać datki na rzecz Państwa Genowefy i Jana z Grzepnicy, którzy w pożarze domu stracili swój dobytek. Każda pomoc się przyda i będziemy wdzięczni za nawet najmniejsze wpłaty" - mówi sekretarz.

Pożegnalny tort ufundowany będzie z dobrowolnych datków pracowników gminy. Serdecznie zapraszamy.

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama