Zaloguj się | Rejestracja

Wielkanocne prezenty dla dzieci z oddziału Św. Mikołaja

poniedziałek, 25 marca 2024 r., godz. 16:38  |  Wersja do druku

Społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie zorganizowała kolejną akcję charytatywną dla dzieci z oddziału onkologicznego Św. Mikołaja w Szczecinie. W pierwszy dzień wiosny przygotowano wielkanocne prezenty dla młodych pacjentów.W Publicznej Szkole Podstawowej w Mierzynie prowadzono kolejną zbiórkę darów dla dzieci z oddziału onkologicznego Św. Mikołaja w Szczecinie. Zbierano m.in. słodycze, owoce i zabawki. Był także upominek dla dorosłych - regał do zadań specjalnych.

W pierwszy dzień wiosny uczniowie zapakowali zebrane dary do wielkanocnych paczek i przekazali je dyrektor PSP w Mierzynie Iwonie Kacperskiej-Kufel. Następnie prezenty trafiły na Oddział Św. Mikołaja Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej SPSK nr 1 PUM w Szczecinie.

"Kochana społeczność uczniowska, rodzice, nauczyciele i przyjaciele szkoły, z całego serca dziękujemy za wspaniały odzew, za dobroć jaką okazaliście podczas tej akcji charytatywnej. Wiemy, że zawsze możemy na Was liczyć" - dziękują organizatorzy zbiórki z PSP w Mierzynie.

Fot. PSP Mierzyn

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama