Zaloguj się | Rejestracja

Powitanie wiosny w Bezrzeczu

środa, 20 marca 2024 r., godz. 20:50  |  Wersja do druku

W sobotę, 23 marca na terenie rekreacyjnym w Bezrzeczu odbędzie się festyn "Powitanie wiosny". Na rodzinną zabawę zapraszają Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej, Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze i LZS Bezrzecze.W sobotę o godz. 12:00 na terenie rekreacyjnym przy ul. Górnej w Bezrzeczu rozpocznie się festyn rodzinny "Powitanie wiosny". Organizatorzy przygotowali gry i zabawy. Zaplanowano konkurs na najładniejszą Marzannę.

W planach jest również ognisko ze skwierczącymi kiełbaskami i wspaniała zabawa w gronie sąsiadów.

"Zapraszamy serdecznie małych i dużych. Mamy dla was mnóstwo atrakcji. Przywitajmy wspólnie wiosnę" - zachęcają organizatorzy zabawy.

Na festyn "Powitanie wiosny" zapraszają Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej, Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze i LZS Bezrzecze.

Powitanie wiosny w Bezrzeczu - plakat:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama