Zaloguj się | Rejestracja

Oferty na budowę ul. Morenowej w Mierzynie

czwartek, 14 marca 2024 r., godz. 08:06  |  Wersja do druku

Otwarto oferty w przetargu na budowę ulicy Morenowej w Mierzynie. Realizacją inwestycji, która otrzymała 4,2 mln złotych dofinansowania z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020, zainteresowanych jest 8 firm.Budowa ulicy Morenowej w Mierzynie obejmuje odcinek drogi o łącznej długości 758 m i szerokości 5 m. Nawierzchnia będzie wykonana z kostki betonowej. W ramach inwestycji przebudowane zostaną skrzyżowania z ulicą Łukasińskiego, wybudowana zostanie przepompownia ścieków sanitarnych wraz z rurociągiem tłocznym, a także przebudowane zostaną kolidujące sieci: gazowa, wodociągowa i elektroenergetyczna.

W przetargu na realizację inwestycji, który ogłoszono pod koniec 2023 roku, oferty złożyło osiem firm. Prace budowlane wyceniono na kwoty od 9 do 12 mln złotych. Gmina Dobra zarezerwowała na inwestycję 10,48 mln złotych. Termin realizacji zamówienia wynosi 12 miesięcy od dnia podpisania umowy.

Gmina Dobra otrzymała 4.206.674 złotych dofinansowania z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020 na realizację inwestycji. O wsparcie z programu na budowę lub przebudowę dróg lokalnych mogły ubiegać się gminy, powiaty oraz związki gmin i związki powiatów. Na liście rankingowej znalazło się 53 beneficjentów wnioskujących o łączne wsparcie ponad 100 mln zł. Maksymalne wsparcie dla jednego zadania wynosiło 5 mln zł.

Źródło: Gmina Dobra

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama