Zaloguj się | Rejestracja

Wybory 2024 - spotkania z mieszkańcami

środa, 28 lutego 2024 r., godz. 19:50  |  Wersja do druku

Już 5 osób potwierdziło swój start w wyborach na wójta Gminy Dobra. To największa liczba kandydatów w historii gminy. Teraz kandydaci zbierają podpisy poparcia. Zaczynają się również spotkania z mieszkańcami, prezentacje kandydatów na radnych i programów wyborczych.W wyborach samorządowych, które zaplanowano na 7 kwietnia 2024 r., wystartuje największa liczba kandydatów na wójta w historii Gminy Dobra. Do tej pory mieszkańcom zaprezentowali się: Waldemar Kitlas ze Stowarzyszenia Dobra Platforma, Grzegorz Śliwiński wspierany przez obecną wójt Teresę Derę, prezydenta Szczecina Piotra Krzystka i Koalicję Samorządową, Magdalena Zagrodzka ze Wspólnoty Samorządowej Gminy Dobra, Joanna Napiwodzka wspierana przez Koalicję Obywatelską oraz Bogusław Kozioł z Komitetu Wyborczego Wyborców Aktywni dla Gminy Dobra.

Kandydaci na wójtów zbierają już podpisy poparcia. Zaczynają się również spotkania z mieszkańcami, prezentacje kandydatów na radnych i programów wyborczych. W gminie pojawia się też coraz więcej banerów wyborczych.

W sobotę, 2 marca o godz. 15:30 w klubie GCKiB przy ul. Żubrzej 7 w Dołujach odbędzie się spotkanie kandydata na wójta Grzegorza Śliwińskiego z mieszkańcami.

"Razem z kandydatami na radnych będziemy do Państwa dyspozycji. Będziemy odpowiadali na pytania, zwłaszcza dotyczące Dołuj, Kościna, Lubieszyna i Wąwelnicy. Serdecznie zapraszamy" - poleca i zaprasza Grzegorz Śliwiński.

Wcześniej, w czwartek, 29 lutego w hotelu Julian w Mierzynie zaplanowano prezentację kandydatów na radnych Gminy Dobra startujących z Komitetu Wyborczego Wyborców Grzegorz Śliwiński Koalicja Samorządowa. To społecznicy i mieszkańcy, którzy działają na rzecz rozwoju i poprawy jakości życia w gminie. Osoby zaangażowane w działania na rzecz bezpieczeństwa, infrastruktury, edukacji i sportu. Zależy im na tym, aby Gmina Dobra była nie tylko sypialnią Szczecina, ale miejscem, gdzie można rozwijać lokalny biznes, jak również spędzać aktywnie wolny czas.

Zgodnie z zarządzeniem premiera Donalda Tuska wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia 2024 roku. Zagłosujemy wówczas na wójtów, burmistrzów, prezydentów i radnych do wszystkich organów stanowiących samorządu. Ewentualne drugie tury odbędą się dwa tygodnie później - 21 kwietnia.

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama