Zaloguj się | Rejestracja

Projekt Disney Dzieciom w gminie Dobra

czwartek, 08 września 2022 r., godz. 10:16  |  Wersja do druku

W gminie Dobra trwają castingi do muzycznego projektu Disney Dzieciom. Młodzi artyści, wybrani podczas przesłuchań, wezmą udział w bezpłatnych warsztatach musicalowych przygotowujących ich do finałowego koncertu.Fundacja START zaprasza dzieci z gminy Dobra do udziału w muzycznym projekcie Disney Dzieciom. We wtorek i środę odbyły się castingi w Dobrej i Mierzynie, podczas których dzieci prezentowały piosenki z kultowych bajek i filmów Disneya. Przesłuchania odbędą się jeszcze w Bezrzeczu:

Czwartek, 8 września - klub w Bezrzeczu, godz.: 16:00 - 18:00

Toplista piosenek na przesłuchania:
1. Czarnoksiężnik z Krainy OZ: Somewhere over the rainbow (ukulele)
2. Vaiana: Pół kroku stąd
3. Kraina Lodu: Mam tę moc
4. Król Lew: Krąg życia
5. Zaplątani: Kiedy jesteś tu
6. Mary Poppins: Superkalifradalistodekspialitycznie
7. Mary Poppins: Rozpal w sobie iskrę życia
8. COCO: Corazon (finał)
9. Toy Story: You’ve got a friend in me
10. Kacze opowieści: czołówka
11. Kurczak mały: Jestem zwycięzcą
12. Piękna i bestia (pierwsza): Gościem bądź

Dzieci mogą przygotować jedną z piosenek z toplisty lub zaprezentować się w innym repertuarze. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z gminy Dobra w wieku od 7 do 15 lat.

Młodzi artyści, wybrani podczas przesłuchań, wezmą udział w bezpłatnych warsztatach musicalowych prowadzonych pod czujnym okiem charyzmatycznej aktorki Sylwii Różyckiej i znakomitej choreografki Dominiki Wójcikiewicz. Warsztaty zostaną uwieńczone koncertem przygotowanym przez dzieci.

"Projekt powstał z potrzeby wspierania artystów i utalentowanych dzieci. Chcemy zachęcić dzieciaki i młodzież do tego, żeby wejść w inny wymiar artystyczny, żeby wiedzieć, że cokolwiek się nie dzieje w naszym życiu, to zawsze jest ten świat, w którym możemy odetchnąć i czuć się wolni" - mówi aktorka Sylwia Różycka, prezes Fundacji START.

"Szukamy twórczych osób, takich, które chciałyby się pokazać. Finałem przedsięwzięcia będzie piękny koncert, który zamierzamy zorganizować na wspólnym wydarzeniu, który organizujemy razem z radnym Marcinem Sobierajskim. Jest to festyn familijny, który odbędzie się na przełomie września i października" - wyjaśnia Monika Chomiuk, radna Gminy Dobra i właścicielka firmy konsultingowej MCC Monika Chomiuk Consulting.

Projekt Disney Dzieciom jest realizowany przez Fundację START w ramach Programu Społecznik, zainicjowanego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Partnerem wydarzenia jest Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej.

Fundacja START powstała z potrzeby wspierania i integrowania ludzi związanych z kulturą, sztuką i sportem. Prezesem fundacji jest aktorka scen muzycznych i dramatycznych Sylwia Różycka.

Projekt Disney Dzieciom w gminie Dobra:


Projekt Disney Dzieciom w gminie Dobra :
Castingi do projektu Disney Dzieciom:

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama