Zaloguj się | Rejestracja

Budowa ul. Pięknej w Dołujach

wtorek, 19 lipca 2022 r., godz. 08:36  |  Wersja do druku

Trwają prace przy budowie ul. Pięknej w Dołujach. Droga jest modernizowana na odcinku od terenu rekreacyjnego do skrzyżowania z ulicą Sobolową.2 marca 2022 r. Gmina Dobra ogłosiła przetarg na budowę odcinka ul. Pięknej w Dołujach. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Usługi Budowlane Wiesław Furtak ze Szczecina, która wyceniła prace na 793.955 złotych. Po podpisaniu umowy i przekazaniu placu budowy ruszyły prace.

Inwestycja zakłada budowę drogi o szerokości 6 metrów z kostki betonowej od terenu rekreacyjnego do skrzyżowania z ulicą Sobolową. Przy terenie rekreacyjnym powstanie plac do zawracania o wymiarach 20x20 m. Obok drogi powstanie chodnik o szerokości 2 m.

W zakres prac wchodzą także: wykonanie odwodnienia, oświetlenia drogowego, wycinka drzew i krzewów wraz z wykonaniem nasadzeń zastępczych, wprowadzenie stałej organizacji ruchu.

Termin wykonania prac budowlanych wynosi 8 miesięcy od dnia zawarcia umowy.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama