Zaloguj się | Rejestracja

Jubileuszowy X Bieg Świętojański w Bezrzeczu

środa, 15 czerwca 2022 r., godz. 11:06  |  Wersja do druku

W niedzielę, 26 czerwca w Bezrzeczu odbędzie się Jubileuszowy X Bieg Świętojański. Na sportową zabawę zapraszają LZS Bezrzecze i Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze.Rejestracja uczestników Jubileuszowego X Biegu Świętojańskiego rozpocznie się o godz. 15:30 na parkingu przed boiskiem przy ul. Górnej w Bezrzeczu. Pół godziny później rozpocznie się bieg. Linię startu i mety wyznaczono na ul. Kościelnej. Dorośli będą biegli na dystansie 2 km. Trasa biegu będzie przebiegała przez tereny leśne wokół Bezrzecza. Dla dzieci przygotowano 2 biegi na terenie sportowo-rekreacyjnym na dystansie 300 metrów (9-10 lat) i 500 metrów (11-12 lat).

Po zakończeniu biegów odbędą się gry i zabawy dla dzieci, konkurs na najładniejszy wianek, warsztaty florystyczne (przygotowywanie wianków) i pieczenie kiełbasek nad ogniskiem.

Zobacz relację z IX Biegu Świętojańskiego w Bezrzeczu

"Nie ukrywamy, że będzie inaczej niż dotychczas. W końcu 10. edycja zobowiązuje. Bądźcie razem z nami, biegnijcie z nami, świętujcie razem z nami" - zapraszają organizatorzy: LZS Bezrzecze i Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze.


Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z ubiegłorocznej edycji biegu.

IX Bieg Świętojański w Bezrzeczu - relacja:


Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama