Zaloguj się | Rejestracja

Oświetlenie ulic i przejść dla pieszych w gminie Dobra

piątek, 10 czerwca 2022 r., godz. 12:30  |  Wersja do druku

Gmina Dobra otworzyła oferty złożone w przetargu na budowę oświetlenia ulicznego typu LED. Nowe lampy zasilane z sieci pojawią się na kilkunastu ulicach w gminie i przy 2 przejściach dla pieszych.Inwestycja zakłada budowę sieci elektroenergetycznej 0,4 kV oraz drogowych słupów oświetleniowych. Prace podzielono na dwie części. Pierwsza dotyczy instalacji nowych lamp na ulicach Prostopadłej, Promienistej i Ozdobnej w Mierzynie, Kminkowej i Berberysowej w Bezrzeczu oraz Migdałowej i Szczecińskiej w Dobrej, a druga lamp na ulicach Kameralnej w Mierzynie, Krokusowej, Tarpana i Wiewiórczej w Dołujach oraz Ogrodowej w Wołczkowie.

Wybudowane zostanie także oświetlenie przejść dla pieszych w Mierzynie na ul. Weleckiej, w obrębie ulicy Spółdzielców, oraz na ul. Lubieszyńskiej w rejonie skrzyżowania ulic Grafitowej, Weleckiej i Zgodnej.

Realizacją inwestycji zainteresowane są 3 firmy, które złożył oferty na kwoty od 691 do 827 tysięcy złotych za 1. część inwestycji i od 539 do 645 tysięcy złotych za 2. część. Urząd Gminy Dobra analizuje teraz złożone oferty i wkrótce powinien rozstrzygnąć przetarg.

Termin realizacji zamówienia wynosi maksymalnie 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy.

Budowa oświetlenia ulicznego oraz przejść dla pieszych znacząco poprawi bezpieczeństwo na drodze.

Źródło: UG Dobra

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama