Zaloguj się | Rejestracja

XXV Forum Samorządowe Powiatu Polickiego

piątek, 27 maja 2022 r., godz. 08:17  |  Wersja do druku

We wtorek, 24 maja w Starostwie Powiatowym w Policach odbyło się XXV Forum Samorządowe. Spotkanie odbywa się raz na kwartał i jest doskonałą platformą wymiany doświadczeń i wdrażania nowych pomysłów w gminach powiatu polickiego.Forum Samorządowe to spotkanie przedstawicieli gmin i powiatu, któremu przewodniczy Cezary Arciszewski Przewodniczący Rady Powiatu w Policach.

Gminę Dobra reprezentowali Wójt Teresa Dera, Przewodniczący Rady Gminy Bartłomiej Miluch i Tomasz Kakowski, kierownik Wydziału ds. Komunalnych i Inwestycji UG Dobra.

Podczas XXV Forum Samorządowego poruszono takie kwestie jak:

- Społeczne Inicjatywy Mieszkaniowe
- realizacja zadania drogowego w Stobnie
- forma finansowania Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budownictwa
- dziki na terenach zurbanizowanych i ich odłów
- wycinka drzew w pasach dróg powiatowych
- program walki z otyłością dzieci
- program wykorzystania obiektów sportowych

Ponadto dyskutowano nad projektem budowy mieszkań chronionych Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób w Niepełnosprawnością Intelektualną w Policach.

Źródło: Mateusz Frąckowiak, Starostwo Powiatowe w Policach

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama