Zaloguj się | Rejestracja

Dzień Dziecka w gminie Dobra

środa, 25 maja 2022 r., godz. 18:24  |  Wersja do druku

W weekend 28 i 29 maja w gminie Dobra odbędą się 3 imprezy z okazji Dnia Dziecka. Najmłodszych mieszkańców zapraszamy do Mierzyna i Dołuj. Czeka wiele niespodzianek i atrakcji.W sobotę, 28 maja o godz. 11:00 rozpoczną się imprezy dla dzieci w Mierzynie i Dołujach. Pierwsza odbywać się będzie na terenie rekreacyjnym Mierzynianka przy ul. Nasiennej. W programie m.in. turniej piłki nożnej dla dzieci, pojazdy militarne, warsztaty artystyczne, konkursy z nagrodami, dmuchane zamki i niespodzianki. Na imprezę, która potrwa do godz. 15:00, zapraszają Wójt Gminy Dobra i Gminne Zrzeszenie LZS w Dobrej.

Również o 11:00 rozpocznie się Dzień Dziecka na terenie kortów Family Garden przy ul. Daniela 19 w Dołujach. Na dzieci będzie czekało mnóstwo atrakcji, m.in. wielkie dmuchane zamki i zjeżdżalnie, słodkości, malowanie buziek, gry i konkursy z nagrodami. Wśród wszystkich uczestników rozlosowane zostaną dwa bezpłatne pobyty na letniej półkolonii ufundowane przez Korty Tenisowe Family Garden. Zabawa potrwa do godz. 14:00. Organizatorami są Stowarzyszenie Dołuje - Kościno, Korty Tenisowe Family Garden oraz Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej.

W niedzielę, 29 maja o godz. 11:00 rozpocznie się kolejna impreza dla dzieci na terenie rekreacyjnym Mierzynianka. Tym razem organizatorem jest Stowarzyszenie Nasz Mierzyn. W programie m.in. dziecięca strefa radości, pokaz wielkich baniek mydlanych, konkursy i zabawy ruchowe, malowanie buziek, Balonowe Zoo, kolorowe safari, szczudlarze, gry zabawy i warsztaty. Zabawa zakończy się o godz. 15:00. Imprezę przygotowano z środków Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra.

Serdecznie zapraszamy!

Dzień Dziecka w Mierzynie - 28 maja 2022 r.:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama