Zaloguj się | Rejestracja

Centrum Medyczne Dobra

środa, 18 maja 2022 r., godz. 15:09  |  Wersja do druku

Centrum Medyczne Dobra zapewnia kompleksową opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Lekarze wielu specjalności, dysponujący najnowocześniejszym sprzętem, prowadzą diagnostykę, leczenie, w tym operacyjne, a także wszechstronną rehabilitację.Centrum proponuje konsultacje z zakresu: kardiologii, endokrynologii, zarówno dorosłych, jak i dzieci, diabetologii dorosłych i dzieci, gastroenterologii, hematologii, chorób zakaźnych, nefrologii, chirurgii ogólnej i dziecięcej, naczyniowej, proktologii, urologii, ginekologii, ortopedii i neurochirurgii. Wieloletnie doświadczenie pracujących tutaj specjalistów daje pacjentom pełne bezpieczeństwo i komfort.

W Centrum Medycznym Dobra wykonuje się diagnostykę USG oraz laboratoryjną. Centrum posiada nowoczesne zaplecze operacyjne. Specjaliści przeprowadzają zabiegi chirurgiczne, ortopedyczne, ginekologiczne. Od wielu lat Centrum prowadzi leczenie stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym.

Ogromnym wsparciem w prowadzeniu pacjentów jest praca fizjoterapeutów i dietetyka. Dzięki nim mali i duzi pacjenci mają szansę na szybki powrót do zdrowia. Holistyczne podejście Centrum do ochrony zdrowia uzupełniają prozdrowotne zajęcia ruchowe - pilatesu i jogi.

Szczegółowe informacje o zakresie usług dostępne są na stronie centrummedycznedobra.pl, FB Centrum Medycznego Dobra i pod numerem telefonu 91 45 39 500 (rejestracja).

Centrum Medyczne Dobra - zdjęcia:Centrum Medyczne Dobra - zobacz na mapie:


Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama