Zaloguj się | Rejestracja

Wspólnie posprzątajmy Bezrzecze

czwartek, 21 kwietnia 2022 r., godz. 09:28  |  Wersja do druku

W sobotę, 23 kwietnia odbędzie się szósta edycja akcji "Wspólnie posprzątajmy Bezrzecze". Mieszkańcy po raz kolejny planują posprzątać najbardziej zaśmiecone rejony miejscowości."To już w tą sobotę, wspólna akcja sprzątania Bezrzecza. Mam nadzieję, że licznie przybędziecie i ogarniemy bałagan w Bezrzeczu. Zapewniamy dobry humor i mam nadzieję, że pogodę" - informuje organizatorka akcji Katarzyna Ciurzyńska.

Akcja sprzątania miejscowości rozpocznie się w sobotę, 23 kwietnia o godz. 11:00 na boisku gminnym przy ul. Górnej w Bezrzeczu.

Gmina Dobra dostarczy kontener na śmieci oraz worki i rękawice. Uczestnicy akcji mogą też zabrać swój sprzęt. Czym więcej worków tym lepiej. Do niektórych śmieci ciężko się dostać, więc wszelkiego rodzaju narzędzia ogrodnicze typu grabie są mile widziane.

Na boisku zostaną rozdane worki i rękawice, następnie mieszkańcy podzielą się na grupy i wyruszą w stronę najbrudniejszych miejsc Bezrzecza. Na pewno trzeba będzie uporządkować okolice przystanku końcowego i okolice ul. Parkowej. Plan zakłada również posprzątanie okolic sklepu Biedronka, osiedla na Cynamonowej i lasu w okolicach szkoły.

"Jeśli ciałem i duszą utożsamiasz się z miejscem, w którym mieszkasz, zapraszam" - poleca Katarzyna Ciurzyńska.

Wspólnie posprzątajmy Bezrzecze - plakat:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama