Zaloguj się | Rejestracja

Remont ul. Wesołej i Zacisznej w Mierzynie - plac budowy

środa, 13 kwietnia 2022 r., godz. 17:52  |  Wersja do druku

W piątek, 15 kwietnia Gmina Dobra przekaże plac budowy wykonawcy modernizacji ulic Zacisznej i Wesołej w Mierzynie. Inwestycję zrealizuje firma P.H.U. Budmar ze Szczecina za kwotę 1,42 mln złotych.Modernizacja ulic Wesołej i Zacisznej w Mierzynie zakłada budowę nowej nawierzchni drogowej wraz z chodnikami i zatokami postojowymi, sieci kanalizacji sanitarnej, deszczowej oraz wykonanie elementów wodociągowych. Inwestycja zakłada też wykonanie zjazdów na posesje mieszkańców. Droga będzie miała szerokość 5,5 m i 4,5 m na odcinku jednokierunkowym ul. Zacisznej. Prace będą prowadzone od skrzyżowań z ul. Topolową do wzajemnego przecięcia się ulic. Dokumentację projektową wykonała firma PRODOM za 126 tys. zł brutto.

22 grudnia 2021 r. Gmina Dobra ogłosiła przetarg na realizację inwestycji. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma P.H.U. Budmar ze Szczecina, która zrealizuje inwestycję za kwotę 1,42 mln złotych. Gmina podpisała już umowę z wykonawcą, a 15 kwietnia przekaże firmie plac budowy.

Prace budowlane powinny potrwać do lutego 2023 r.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Modernizacja ulic Wesołej i Zacisznej w Mierzynie:
Modernizacja ulic Wesołej i Zacisznej w Mierzynie:


Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

Zobacz artykuły powiązane:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama