Zaloguj się | Rejestracja

Wielkanocny Szosowy Rajd Rowerowy

piątek, 08 kwietnia 2022 r., godz. 08:51  |  Wersja do druku

W niedzielę, 10 kwietnia w miejscowości Buk zostaną przeprowadzone amatorskie zawody kolarskie oraz wspólny przejazd rowerzystów w formie rajdu. Organizatorem wydarzenia jest Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus.Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus zaprasza mieszkańców gminy Dobra na 2. Wielkanocny Szosowy Rajd Rowerowy z Gryfusem. Zawody będą polegały na indywidualnej jeździe na czas na dystansie 16 kilometrów. Zawodnicy zgłoszeni do zawodów będą startować na trasę w odstępach 1 minuty. Zawodnicy na rowerach innych niż szosowe nie będą uwzględniani w klasyfikacji, ale mogą wystartować w zawodach, które będą miały charakter towarzyski. W trakcie zawodów odbędzie się poczęstunek i wspólne pieczenie kiełbasek.

Po zakończeniu zawodów rozpocznie się wspólny przejazd rowerzystów po pograniczu polsko-niemieckim. Rajd będzie miał długość około 30 kilometrów.

Szczeciński Klub rowerowy Gryfus zaprasza na wydarzenie zarówno miłośników amatorskich wyścigów jak i miłośników turystyki rowerowej. Ze względów logistycznych udział w rajdzie wymaga wcześniejszej rejestracji oraz opłacenia wpisowego z którego zostanie sfinansowany wspólny poczęstunek.

Organizatorzy dziękują Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Dobrej za udostępnienie świetlicy w Buku oraz terenu rekreacyjnego przy świetlicy. Gryfus składa podziękowania także Grupie Gezet, która jest Partnerem Motoryzacyjnym wydarzenia i udostępnia samochód zabezpieczający zawody i rajd.

Link do zapisów: https://zapisy.domtel-sport.pl/ii-wielkanocny-szosowy-rajd-rowerowy-z-gryfusem-v7103

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/978785413022367

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama