Zaloguj się | Rejestracja

Kolejne sukcesy Good Dance Academy

środa, 06 kwietnia 2022 r., godz. 11:21  |  Wersja do druku

Grupy taneczne ze szkoły tańca Good Dance Academy z Mierzyna zgarnęły 3 nagrody podczas XVII Nowogardzkich Spotkań Tanecznych o Puchar Burmistrza Nowogardu. Zawody odbyły się w miniony weekend w Nowogardzie.2 kwietnia rozpoczęła się 17. edycja Nowogardzkich Spotkań Tanecznych. Odbyły się one w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Nowogardzie. W zawodach brali udział młodzi tancerze z całego regionu. Pierwszego dnia jurorzy oceniali wykonane przez prezentujące się pary tańce standardowe (ST), a także latynoamerykańskie (LA). Najlepsze z nich otrzymały efektowne puchary, ufundowane przez burmistrza Nowogardu Roberta Czaplę.

W niedzielę, 3 kwietnia odbył się Turniej Zespołów Tańca Towarzyskiego, w którym wzięło udział 27 młodzieżowych ekip, w tym szkoła tańca Good Dance Academy z Mierzyna. Grupy taneczne z mierzyńskiej szkoły wywalczyły aż 3 nagrody:

Kategoria 6-8 lat grupa MINI GOOD - 2. miejsce
Kategoria 9-11 lat grupa KIDS GOOD - 3. miejsce
Kategoria 12-14 lat grupa JUNIOR GOOD - 3. miejsce

To kolejny sukces szkoły Good Dance Academy. W grudniu 2021 r. grupa taneczna z Mierzyna zdobyła 1. miejsce w kategorii Jazz podczas Mistrzostw Polski WADF w Sulęcinie.

Gratulujemy sukcesu i trzymamy mocno kciuki za następne!

Good Dance Academy to nowa szkoła tańca działająca na terenie gminy Dobra. Kadrę trenerską tworzą wykwalifikowane trenerki Joanna Węgrzynowicz i Weronika Fertyk - wielokrotne mistrzynie Polski w stylach Street Dance, Show Dance, Modern i Jazz.

Na zajęciach tancerki i tancerze uczą się od podstaw takich stylów tanecznych jak: Disco Dance, Jazz Dance i Modern. Dodatkowym dużym atutem szkoły są dodatkowe warsztaty, podczas których uczestnicy uczą się elementów akrobatyki, gimnastyki, klasyki i innych stylów tanecznych.

Trenerki stawiają na ciągły ruch i rozwój, dzięki czemu grupy tańczące w Good Dance Academy mają na swoim koncie nagrody i wyróżnienia, w tym miejsce na podium na Mistrzostwach Polski WADF.

"Gmina Dobra kojarzy nam się jednoznacznie jako Good Dance Academy. Mieszkamy i pracujemy tu na co dzień. Widzimy wielki potencjał w dzieciach. Nasze bogate doświadczenia taneczne możemy wykorzystywać do rozwoju wszystkich tancerek i tancerzy. Energia na treningach czasem aż kapie na głowy" - śmieją się trenerki Asia i Weronika.

Szkoła tańca prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 lat do 16 lat. Każdy chętny może przyjść i zobaczyć jak wyglądają zajęcia. Obecnie treningi odbywają się w każdy wtorek i czwartek w Elite Sport Club przy ulicy Spółdzielców 8 K w Mierzynie.

Więcej informacji można znaleźć na Facebooku fb/gooddanceacademy. Pytania odnośnie konkretnych grup tanecznych można kierować pod adres info@gooddance.pl oraz pod nr telefonów 501-806-988 i 792-030-393.

Tanecznie zapraszamy na treningi!

Good Dance Academy - szkoła tańca w gminie Dobra:
Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama