Zaloguj się | Rejestracja

X Bieg Przełajowy "Jarzębina" w gminie Dobra

poniedziałek, 04 października 2021 r., godz. 12:41  |  Wersja do druku

W sobotę, 9 października odbędzie się jubileuszowa X edycja Biegu Przełajowego "Jarzębina" - kultowej już imprezy, która na stałe wpisała się do kalendarza sportowego gminy Dobra. Organizatorzy przygotowali dla zawodników dwie trasy: 3,8 km (dla początkujących - biegowa i nordic walking) oraz 7,6 km (dla zaawansowanych - tylko biegowa).Już po raz dziesiąty Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Dołuje - Kościno organizuje Bieg Przełajowy "Jarzębina" oraz Marsz Nordic Walking. Impreza odbędzie się w sobotę, 9 października 2021 r. Zawodnicy ruszą na trasy z ul. Kruka w Kościnie. Meta znajdować się będzie na boisku w tej samej miejscowości. Biuro zawodów będzie czynne od godz. 9:00 do 10:30. Bieg rozpocznie się o godz. 11:30.

Zapisy do biegu już się zakończyły. W imprezie weźmie udział 300 zawodników.

Zobacz regulamin biegu

Dla uczestników przygotowano dwie trasy: 3,8 km (dla początkujących - biegowa i nordic walking) oraz 7,6 km (dla zaawansowanych - tylko biegowa). Wszyscy uczestnicy otrzymają pełen pakiet startowy: pamiątkową koszulkę, na mecie pamiątkowy medal, chip z numerem startowym, mapkę, posiłek regeneracyjny i wodę.

Zobacz zdjęcia z IX edycji "Jarzębiny"

Celem wydarzenia jest zachęcenie mieszkańców do uprawiania sportu i zdrowego trybu życia, popularyzacja biegania oraz marszu Nordic Walking, jako najprostszej formy ruchu oraz promocja Powiatu Polickiegoi Gminy Dobra.

Organizatorem biegu jest Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Dołuje - Kościno.

IX Bieg Przełajowy "Jarzębina" w obiektywie kamery:


Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama