Zaloguj się | Rejestracja

Budowa Netto przy ul. Tytusa w Mierzynie

środa, 29 września 2021 r., godz. 18:40  |  Wersja do druku

Trwają prace przy budowie sklepu Netto w Mierzynie. Supermarket powstaje przy ul. Tytusa. W związku z prowadzonymi pracami zamknięto odcinek drogi od strony ul. Lubieszyńskiej. Objazd poprowadzono ul. Kokosową.Netto to europejska sieć osiedlowych supermarketów duńskiego koncernu Salling Group. Pierwszy sklep Netto w Polsce powstał w 1995 r. przy ul. Emilii Gierczak w Szczecinie. Firma ma obecnie ponad 383 sklepów i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5 tys. osób. Ten stan posiadania daje duńskiemu detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. Sieć jest dobrze znana w południowej, zachodniej, północnej i środkowej Polsce. Klientom doskonale znana jest maskotka firmy, którą jest terier szkocki Scottie, symbolizujący talent do oszczędzania. Asortyment zakłada ok. 95 procent produktów od polskich dostawców.

Głównym wyróżnikiem Netto Polska jest koncept dzierżawców. Są to stoiska piekarnicze oraz mięsne (ponad 100 firm) lokalnych firm, które są mocno rozpoznawalne w danym regionie. Aktualnie firma rozwija się w nowym koncepcie pod hasłem "Zakupy w skandynawskim stylu" i cyklicznie poddaje renowacji wszystkie istniejące placówki.

Nowy sklep Netto powstaje właśnie przy ul. Tytusa w Mierzynie. Obecnie montowane są elementy konstrukcji dachowej.

W związku z prowadzonymi pracami, które zakładają również przebudowę odcinka ulicy Tytusa oraz zatwierdzoną przez Starostwo Powiatowe i GDDKiA organizacją ruchu, konieczne było czasowe zamknięcie drogi od strony ulicy Lubieszyńskiej. Prace związane z przebudową drogi będą trwały ok. miesiąca. Objazd poprowadzono ulicą Kokosową. W celu dojazdu do ulicy Zgodnej można też wykorzystać ulicę Wspólną.

"W związku z objazdami przez wymienione ulice prosimy mieszkańców o nieparkowanie samochodów na jezdni w celu zachowania płynności ruchu. Prosimy też kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganie obowiązujących ograniczeń prędkości na drogach, na których odbywa się objazd. Za utrudnienia przepraszamy" - informują urzędnicy z UG Dobra.

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama