Zaloguj się | Rejestracja

Bal Seniora w Dołujach

wtorek, 14 września 2021 r., godz. 08:55  |  Wersja do druku

W sobotę, 11 września w klubie w Dołujach odbyła się kolejna edycja Balu Seniora zorganizowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Dołuje-Kościno. Na seniorów czekały pięknie upominki, miła atmosfera i wspaniała zabawa.Bal Seniora rozpoczął się o godz. 17:00 w klubie w Dołujach. Na wszystkich gości czekały prezenty powitalne. Organizatorzy zapewnili catering, muzykę i konkursy z nagrodami. Zabawa trwała do północy.

"Bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym za wspaniałą zabawę i miłą atmosferę. Wielkie podziękowania dla naszych sponsorów firmy Ziaja Polska oraz Centrum Handlowe STER. Do zobaczenia za rok" - dziękują i zapraszają na kolejny bal członkowie Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Sołectwa Dołuje-Kościno.

Pierwszy Bal Seniora odbył się w 2015 roku. Od tego czasu organizatorzy starają się co roku organizować zabawę dla seniorów, którzy bardzo chętnie deklarują uczestnictwo w kolejnych edycjach balu.

Fot. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Dołuje-Kościno

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama