Zaloguj się | Rejestracja

Polsko-niemiecki rajd rowerowy - zdjęcia

poniedziałek, 13 września 2021 r., godz. 09:18  |  Wersja do druku

W sobotę, 11 września odbył się polsko-niemiecki rajd rowerowy po gminach Dobra i Blankensee. W wyprawie "Szlakiem Pogranicza" wzięli udział rowerzyści z Polski i Niemiec. Na koniec rajdu przy granicy odbył się wspólny piknik rodzinny. Nie zabrakło dobrej zabawy i pozytywnych wrażeń.Trasa rajdu liczyła kilkanaście kilometrów i prowadziła przez malownicze tereny gmin Dobra i Blankensee. Rejestracja uczestników rozpoczęła się o godz. 9:00 na terenie sportowo-rekreacyjnym przy ul. Sportowej w Dobrej. Każdy otrzymał pamiątkową koszulkę. Rowerzystów powitali m.in. Wójt Gminy Dobra Teresa Dera, Burmistrz Gminy Blankensee Stefan Müller oraz Przewodniczący Rady Gminy Dobra Bartłomiej Miluch. Po powitaniu wszyscy zrobili sobie wspólne, pamiątkowe zdjęcia, a po godz. 10 ruszyli na trasę.

O bezpieczeństwo uczestników zadbali funkcjonariusze straży gminnej, straż granicznej, policjanci z Polski i Niemiec, strażacy oraz ratownicy medyczni. Po zakończeniu rajdu wręczono pamiątkowe medale, a następnie przy granicy odbył się piknik rodzinny z okazji 25-lecia współpracy Gmin Dobra i Blankense.

Rajd rowerowy został zorganizowany w ramach projektu "Szlak Pogranicza" dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania).

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, które prezentujemy poniżej.

Polsko-niemiecki rajd rowerowy "Szlak Pogranicza" - 11 września 2021 r.:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama